7finanse - portal finansowy - bezpłatne porady finansowe, porady prawne, ubezpieczenia, giełda, waluty, biznes, kredyty, pożyczki, lokaty, konta, inwestycje, produkty finansowe, finanse

Dziś jest: Sobota, 18 maja 2024, Imieniny: Feliksa, Jana

Porady Eksperta On-line

Krzysztof Rzymski

Współwłaściciel firmy KMR Kredyty & Nieruchomości

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 10 lat pracy w GE Capital Banku – 5 lat na stanowisku Dyrektorskim, ponad 6 lat prowadzi wraz z żoną  firmę doradczą w zakresie kredytów hipotecznych, od 4 lat wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu Obrotu Nieruchomościami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie, Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, ponadto w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Bydgoszczy, Białymstoku, Łodzi.

Komentuje bieżącą sytuację ekonomiczną dla TVP, TVP regionalnej, TV Olsztyn, Radia Olsztyn, Radia Planeta, Gazety Olsztyńskiej, Naszego Olsztyniaka.

Można go spotkać na drogach regionu, które pokonuje  FORDEM z 1967 roku lub na bezdrożach po których porusza się quadem. W okresie letnim na jednym z 11 jezior w Olsztynie szusuje łodzią motorową.

Posiadacz licencji starszego sternika, pilota szybowcowego, agenta ubezpieczeniowego. Certyfikat nurka, przekroczenia równika, wydobywcy złota, Wilka Morskiego oraz tytułu Króla Strzelców w rozgrywkach piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 10 w Toruniu w 1983 roku.  
Wielki pasjonat speedway-a. 

Preferowane tematy pytań:

  • Kredyty hipoteczne
  • Rynek nieruchomości
  • Wydarzenia ekonomiczne
  • BIK
» Zapytaj Eksperta

Znajdź odpowiedź

Zanim zadasz pytanie naszemu Ekspertowi, sprawdź w naszej bazie,
czy nie ma w niej odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie.
Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi Zapytaj Eksperta

Wyrażenie:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.